Isabella Potter

Isabella Potter część 1
25.08.2016
Opowiadanie na podstawie cyklu o Harrym Potterze.

Główna bohaterka, Isabella, jest nie tylko kuzynką Harry’ego Pottera, ale również córką Lorda Voldemorta. O jej pochodzeniu wie zaledwie kilka osób, a ona sama ukrywa się w Hogwarcie pod innym nazwiskiem. W szkole jest inaczej, niż to sobie wyobrażała, a na jej drodze piętrzą się kolejne trudności.

Jak szkoła wpłynie na jej relacje z przyjacielem Draconem Malfoyem? Czy uda jej się spełnić marzenie i zaprzyjaźnić się z Harrym? Jak poradzi sobie w szkole, która zaskakuje ją od samego początku?

Isabella Potter część 2
30.05.2017

Mogłoby się wydawać, że w życiu Isabelli w końcu zapanuje spokój. Dzięki czerwcowym wydarzeniom zaprzyjaźniła się z Harrym, a świat odkrył, kim jest. Również z innymi przyjaciółmi ma świetny kontakt i wszystko zapowiada, że nowy rok w Hogwarcie będzie właśnie taki, jak to sobie wyobraziła.

Sielanka kończy się, kiedy Komnata Tajemnic zostaje otwarta. Isabella boi się bardziej niż zwykle, że jej jedyna i najgorsza tajemnica wyjdzie na jaw. Tym razem oznaczałoby to nie tylko prawdopodobną utratę przyjaciół, ale podejrzenia całego świata na czele z Ministerstwem Magii, że to właśnie ona stoi za tymi atakami…

Isabellę pociesza tylko to, że kilka osób, które znają jej tajemnicę, nie wierzą, że to ona otworzyła Komnatę Tajemnic. Jest pewna, że żadna z nich by jej nie zdradziła i może im ufać. Tylko co, jeśli się myli?

Isabella Potter część 3
22.04.2018

Z Azkabanu ucieka Syriusz Black, ojczym Isabelli. Chociaż dziewczyna jest przerażona, gdy ten pojawia się na Privet Drive, postanawia dać mu szansę i wysłuchać jego wersji wydarzeń. Ta wizyta sprawia, że po raz kolejny Isabella ma jakąś tajemnicę, której nie może zdradzić przyjaciołom. Czy uwierzy Syriuszowi i jak zareaguje na jego opowieść? Jak bardzo wpłynie to na jej relacje z innymi? I jak będzie wyglądało życie w Hogwarcie, odkąd Draco Malfoy nie jest już jej przyjacielem?