Pisanie

Isabella Potter

Cykl oparty na powieściach J. K. Rowling z serii „Harry Potter”

Isabella Potter część 1
25.08.2016
Główna bohaterka, Isabella, jest nie tylko kuzynką Harry’ego Pottera, ale również córką Lorda Voldemorta. O jej pochodzeniu wie zaledwie kilka osób, a ona sama ukrywa się w Hogwarcie pod innym nazwiskiem. W szkole jest inaczej, niż to sobie wyobrażała, a na jej drodze piętrzą się kolejne trudności.

Jak szkoła wpłynie na jej relacje z przyjacielem Draconem Malfoyem? Czy uda jej się spełnić marzenie i zaprzyjaźnić się z Harrym? Jak poradzi sobie w szkole, która zaskakuje ją od samego początku?

Isabella Potter część 2
30.05.2017
Mogłoby się wydawać, że w życiu Isabelli w końcu zapanuje spokój. Dzięki czerwcowym wydarzeniom zaprzyjaźniła się z Harrym, a świat odkrył, kim jest. Również z innymi przyjaciółmi ma świetny kontakt i wszystko zapowiada, że nowy rok w Hogwarcie będzie właśnie taki, jak to sobie wyobraziła.

Sielanka kończy się, kiedy Komnata Tajemnic zostaje otwarta. Isabella boi się bardziej niż zwykle, że jej jedyna i najgorsza tajemnica wyjdzie na jaw. Tym razem oznaczałoby to nie tylko prawdopodobną utratę przyjaciół, ale podejrzenia całego świata na czele z Ministerstwem Magii, że to właśnie ona stoi za tymi atakami…

Isabellę pociesza tylko to, że kilka osób, które znają jej tajemnicę, nie wierzą, że to ona otworzyła Komnatę Tajemnic. Jest pewna, że żadna z nich by jej nie zdradziła i może im ufać. Tylko co, jeśli się myli?

Isabella Potter część 3
22.04.2018

Z Azkabanu ucieka Syriusz Black, ojczym Isabelli. Chociaż dziewczyna jest przerażona, gdy ten pojawia się na Privet Drive, postanawia dać mu szansę i wysłuchać jego wersji wydarzeń. Ta wizyta sprawia, że po raz kolejny Isabella ma jakąś tajemnicę, której nie może zdradzić przyjaciołom. Czy uwierzy Syriuszowi i jak zareaguje na jego opowieść? Jak bardzo wpłynie to na jej relacje z innymi? I jak będzie wyglądało życie w Hogwarcie, odkąd Draco Malfoy nie jest już jej przyjacielem?

 

Fan Fiction

Nowy dzień nowa nadzieja
12.05.2011

Opowiadanie o zespole Panik.

Ania, zwyczajna nastolatka z problemami oraz Timo, raper popularnego zespołu nawiązują znajomość na jednym z portali. Z czasem ich znajomość przeradza się w coś więcej, dopiero podczas spotkania Ania dowiaduje się, że jest dziewczyną członka swojego ulubionego zespołu…

.

Timo i Tina
20.06.2011

Opowiadanie o zespole Panik.

Młody Timo Sonnenschein jest dręczony przez swoich rówieśników. Jego koleżanka z klasy, Christina, zakochuje się i próbuje się z nim zaprzyjaźnić. Zazdrosny oprawca Christiny knuje intrygę, by ich rozdzielić. Czy uda mu się tego dokonać? Czy Timo uwierzy w słowa wroga? I czy Tina zniknie z życia Sonnenscheina?

.

LaFee. Pada deszcz
19.07.2011

Opowiadanie o LaFee.

LaFee – niemiecka popularna piosenkarka. Jednak jej ostatnia płyta nie odnosi sukcesu jak poprzednie, piosenki nie są hitami numer jeden, a manager i jednocześnie jej producent postanawia ją opuścić. Dziewczyna chce ratować swoją karierę. Co zrobi? Co postanowi? Czy powróci do show-biznesu, czy zakończy swoją karierę?

 

Autorskie

Klątwa Zielonych Oczu
12.08.2011

Ania o pięknych, zielonych oczach, uważana jest za optymistkę i dziewczynę, która świetnie wyczuwa emocje innych. Nikt nie wie, że ciąży nad nią klątwa, która dotyka każdą osobę w niej zakochaną…
Co stanie się z kolejnym chłopakiem, który poczuł coś do niej? Czy Ania odnajdzie sposób, by pozbyć się klątwy raz na zawsze?

.

.

Kryzys & Ucieczka
9.10.2011

2 krótkie opowiadania.

„Kryzys” to opowieść dziewczyny o tym, jak popełniła błąd, w konsekwencji którego straciła swoją przyjaciółkę.

„Ucieczka” opisuje ucieczkę Ani, która decyduje się na ten krok, mając dość czynów jej ojczyma.