Treść

Recenzje

Na blogu głównie znajdziecie recenzje książek, filmów, muzyki czy kosmetyków. Czasami polecam też coś innego, np. jakąś aplikację czy podcast. Nie prowadzę żadnych spisów treści itp., ale jeśli chcecie przejrzeć konkretną kategorię (uprzedzam, że często jeden post mieści się kilku kategoriach) możecie skorzystać z rozwijanej listy po prawej albo wyszukiwarki.

A w tym dokumencie znajdziecie listę wszystkich koncertów, na jakich byłam od grudnia 2016, do części z nich jest zalinkowana relacja opublikowana na blogu.

Pisanie­­

Dawniej pisałam sporo opowiadań i fanfiction, z części z nich zrobiłam e-booki, które znajdziecie na podstronie. Duża część z nich została napisana w liceum lub krótko po skończeniu szkoły, więc nie spodziewajcie się czegoś ambitnego, ale mam nadzieję, że jeśli lubicie taką formę, to czytanie sprawi Wam przyjemność.

Aktualnie pracuję nad projektem Potterowskiego Fan Fiction, które dalej jest w trakcie i liczę na to, że w przyszłości opublikuję kolejne e-booki; w tym momencie są dostępne 3 pierwsze części.

Podróże

Kiedyś wpadłam na pomysł opisywania moich podróży i relacjonowania, co jest warte obejrzenia. Prawdę mówiąc, na razie na blogu nie znajdziecie za dużo takiej treści, ale do tej pory ukazały się poniższe posty:

Polska

28.11.2020 Karpacz
Wycieczka do Karpacza, Kowar i okolic

Czechy

04.12.2016 Ahoj, Kreciku!
Wycieczka do Czech: Skalne miasto, Jiczyn, Praga, Liberec

02.11.2020 Czeska i Saska Szwajcaria
Wycieczka do Czeskiej Szwajcarii

28.11.2020 Karpacz
W poście opisuję głównie polskie atrakcje turystyczne, ale znalazło się również miejsce dla (ponownie) Liberca :)

Niemcy

16.12.2018 Kolonia, Aachen, Stolberg
Urlop w Kolonii, czyli co warto tam zobaczyć, plus wycieczka do Akwizgranu i Stolberga :)

02.11.2020 Czeska i Saska Szwajcaria
Wycieczka do Saskiej Szwajcarii – Bastei