Inna_odInnych

O czym jest Inna_odInnych?

To mój blog poświęconemu przede wszystkim mojemu hobby. Znajdziecie tutaj głównie recenzje (filmów, książek, muzyki i innych) oraz wpisy o tym, co odkryłam i polecam. Poza tym od czasu do czasu natchnie mnie na jakiś post o życiu czy dzielę się swoimi przemyśleniami. Jest to pewien miszmasz, ale mam nadzieję, że odnajdziecie w nim coś dla siebie :)

O autorce

Nazywam się Izabela i urodziłam się 9 lipca 1991 na Śląsku, gdzie do dziś mieszkam.

Jestem bloggerką od 26.10.2006, krótko po uzyskaniu dostępu do Internetu założyłam swojego pierwszego bloga na portalu blog.onet.pl. Na przełomie 2011 i 2012 roku na Onecie pojawiały się liczne błędy, przez które postanowiłam przenieść bloga. Wybór padł na WordPress.com, który polecił mi Tuudi i dzięki niemu 6 kwietnia 2012 założyłam tego bloga.

Wraz z założeniem pierwszego bloga używałam nicka, którego traktowałam jako moje drugie imię. Przez pierwsze lata wybór padł na Samotna, a od 6 lutego 2009 zmieniłam na Inną_odInnych. Zmiana ta była symboliczna, oznaczała dla mnie rozpoczęcie nowego życia, wewnętrzną zmianę, jaka dokonała się we mnie w tamtym okresie. Muszę dodać, że wymyślając nick, którym posługuję się do dziś, zainspirowałam się nickiem przyjaciela, oczywiście za jego zgodą :)

Więc jeśli zobaczycie gdzieś kogoś o takim nicku, zarówno tak jak podpisuję się tutaj, jak i z wariacjami bez „_”, zamiennie z „-„, z 9 na końcu, a nawet samo Inna to jest duże prawdopodobieństwo, że trafiliście na mnie. Duże, ale nie stuprocentowe. Nie jestem jedyną osobą, która się tak podpisuje.

Kolekcja

Lubię kupować książki i płyty. Spis książek, które posiadam, znajduje się na portalu LubimyCzytać.pl, a spis płyt w galerii:

      

Kontakt

Poniżej adres e-mail, jakbyście się chcieli ze mną skontaktować oraz kilka portali, na których mam konto — jeśli chcecie, możecie śledzić moją aktywność:

e-mail: innaodinnych9@gmail.com
twitter.com/Inna_odInnych
instagram.com/inna_odinnych
last.fm/user/Inna_odInnych
Filmweb.pl/user/Inna_odInnych
LubimyCzytać.pl/profil/116412/inna-odinnych
Wattpad.com/user/Inna_odInnych

Archiwum

⊕ Jakiś czas temu prowadziłam konta na portalach, które polegały na tym, że inni zadawali mi pytania, na które odpowiadałam. Na pewno znacie przynajmniej jeden z nich. Z czasem porzuciłam to, ale zachowałam małe archiwum z konta na formspring.me, które znajdziecie tutaj.

⊕ W moim małym archiwum znajduje się również spis 101 faktów o mnie, które opublikowałam kiedyś na Twitterze.

⊕ Zanim założyłam konto na instagramie, wrzucałam zdjęcia na Twittera i Twitpica, który niestety później został zamknięty. Zebrałam wszystkie zdjęcia w galerii, a ponieważ trochę się ich nazbierało, podzieliłam je według lat: